Кафедра вчителів природничо-математичного циклу

єднання вчителів природничо-математичного циклу:

Голова кафедри: Акімова Н.О.

Проблемні теми, над якими працюють вчителі:
  1. Семенова С.І. - "Креативний підхід до навчання та самореалізація особистості у трудовій діяльності"
  2. Ісаєва І.А. - "Розвиток креативної особистості учня на основі ІІКТ-технологій"
  3. Акімова Н.О. - "Розвиток креативних здібностей учнів у роботі з довідковою" літературою
  4. Мєдвєдєва В.А. - "Формування життєвих компетентностей учнів шляхом впровадження інетрактивних методів у навчально-виховній роботі"
  5. Ткачук О.І. - "Розвиток креативності учнів як умова розкриття їхнього особистого потенціалу"
  6. Павлова Л.Г. - "Формування креативних здібностей учнів, їх життєвої та соціально компетентності під час вивчення географії"
  7. Носенко Л.І. - "Педагогічна підтримка розвитку особистості: від творчої самореалізації до особистісного становлення"
  8. Клочкова О.І. - "Розвиток самостійності і особистих здібностей у чнів на уроках математики"