Кафедра вчителів початкових класів

Методоб'єднання вчителів початкових класів:

Голова кафедри: Іванова Г.Г.

Проблемні теми, над якими працюють вчителі:
  1. Щербакова О.С. - «Інтегрований підхід в навчанні і вихованні молодших школярів»
  2. Іванова Г.Г. - «Формування креативного розвитку особистості молодшого школяра через активне впровадження в навчально-виховний процес ігор та ігрових моментів»
  3. Дмитренко А.В. - «Роль ігрової ситуації на уроці – запорука особистості школяра»
  4. Новікова Н.Г. - «Розвиток пізнавальної діяльності на уроці, як джерело творення креативно розвиненої особистості учнів молодших класів»
  5. Рєзцова І.Ф. - «Впровадження принципу індивідуалізації в навчально-виховний процес початкової школи.
  6. Новікова О.С. - «Вплив фізичної активності на розвиток розумової діяльності молодших школярів»
  7. Бачуріна Яна Олексіївна -
  8. Овсієнко Світлана Сергіївна - "Розвиток логічного мислення на уроках математики", виховна тема "Мойдадир".