Семінари

22 квітня 2014 р. КЗ Сурсько -Литовська СЗШ гостинно відкрила двері для учасників семінару вчителів історії Дніпропетровського району  на тему: "Історичне краєзнавсто як засіб формування історичної пам'яті "

В семінарі приймали участь :

• Завідуючий археологічним відділом музею ім. Д.Яворницького Старік О.В.;
  • Громадськість села;
  • Учні школи.

Методичні рекомендації районного семінару вчителів історії від   22.04.2014р.

Концепцію національно-історичного виховання неможливо реалізувати без осмислення буття українського народу у вимірах часу і простору, збереження духовно-культурного надбання попередніх поколінь.

РЕКОМЕНДУЄМО:

Районному відділу освіти:

• Організувати цикл екскурсій у вивченні найвизначніших місць Дніпропетровщини
  • Створити буклет по результатах досліджень особливостей, історії кожного населеного пункту Дніпропетровського району (поновлення матеріалу «Історія міст і сіл України»)
  • Відновити туристично-краєзнавчі зльоти серед шкіл району

Вчителям історії:

1. Реалізувати завдання історичного краєзнавства з метою вивчення місцевої, регіональної історії та формування пізнавального інтересу до минувшини

1. Проводити дослідницьку роботу на місцевому матеріалі, що допоможе навчати учнів навичкам та методиці ідентифікації минулого, аналізу, тлумачення та визначення їхнього місця у більш широкому історичному контексті.

1. Сприяти формуванню гідного громадянина, закоханого в рідний край, само реалізуватися добрими справами на благо своєї Батьківщини.