ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
Дорогі батьки, бабусі та дідусі!

Дуже важливо навчити дитину цінувати здоров'я і відповідально ставитися до власної безпеки. Сподіваємось, усі ви розумієте, що основна відповідальність за дітей і онуків покладена саме на вас. їм у першу чергу потрібні ваша турбота, увага, любов. Спостерігаючи за грою дитини, ми бачимо себе зі сторони. А отже, нам самим потрібно бути обережними і уважними, розуміючи, що наші дії дитина може відтворити з точністю до найдрібніших деталей. Тому, хоч скільки будете повторювати, що необхідно постійно дотримуватись правил безпеки, дитина ніколи їх не виконає, якщо ви самі не будете чітко їх виконувати. Якщо хочете навчити дитину правил безпеки, то перш за  все самі дотримуйтесь їх, а найкращий спосіб - власний приклад.

Якщо дитина залишається  сама вдома, потрібно:

- на видному місці залишити номери телефонів, за якими дитина може швидко зв’язатися (ваш робочий, мобільний, служба порятунку «101», міліція «102», швидка допомога «103», сусіди);

- повторюйте правила безпеки, влаштовуйте маленькі іспити, аналізуйте помилки;

- самі неухильно виконуйте правила безпеки, будьте прикладом;

- приберіть усі небезпечні предмети;

- перевірте, чи перекрили ви кран з водою, чи вимкнули електронагрівальні та газові прилади;

- не залишайте на видних місцях пігулки та інші ліки;

- навчайте правильного поводження з телевізором, комп'ютером та електрочайником
 - поясніть, що встромляти сторонні предмети в розетки заборонено.