Останній дзвоник!

Сьогодні пролунав останній дзвінок, для першокласників  - це перший "останній дзвінок", а для наших випускників - останній. Тому бажаємо нашим дорогим випускникам успішного оволодіння сучасними професіями і швидкого життєвого зльоту.

На святі були присутні почесні гості, спонсори та батьки, які небайдужі до освітянської справи. Багато учнів школи були нагорджені грамотами, подяками, солодкими подарунками за досягнення у навчанні, участь в олімпіадах, за активну участь у життті школи.

Загалом, вітаємо всіх учнів, вчителів та всіх працівників школи із закінченням навчального року. Сердечно бажаємо всім мирного неба над головою, здоров'я, наснаги, гарного відпочинку та готуватись до нового навчального року.

З повагою адміністрація школи.